KARŞIYAKA ÇİÇEK ÜYE OL VEYA GİRİŞ YAP
 

Karşıyaka çiçekçilikteki Şifremi Unuttum
Hızlı Sipariş
www.girnecicekcilik.com İzmir Karşıyaka çiçek, satış sitemizden vereceğiniz çiçek siparişlerinde gönderen bilgilerini her defasında girmek yerine üye olup hızlı bir şekilde, İzmir Karşıyakaya çiçek, siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberdar Olma
İzmir Karşıyakadaki çiçekçi, Kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için üye olmanız size öncelik kazandıracaktır. İzmir Karşıyaka çiçek, sipariş sitemize Bu yüzden aktivasyonsuz ve hızlı bir şekilde üye olmanızı öneririz.

Siyah Kalp Kutu İçerisine Kırmızı Güller


Siyah Kalp Kutu İçerisine Kırmızı Güller
Siyah Kalp Kutu İçerisine Kırmızı Güller
125 TL + KDV
Kod 1351


Normal Boy (125 TL)
İLÇE - SEMT - TARİH VE SAAT SEÇEREK SİPARİŞİNİZE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ

Çiçeğin Gideceği İlçe

Çiçeğin Gideceği Semt

Teslimat Tarihi
Teslimat Saati

FacebookTwitter deliciousYahoo
İzmir Karşıyaka Girne Çiçekçilik Teslimat Şartları
www.girnecicekcilik.com üzerinden çiçek siparişi verdiğiniz takdirde, bu sayfada bulunan tüm maddeleri okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

KARŞIYAKA BAYRAKLI ÇİĞLİ BOSTANLI MAVİŞEHİR ÇİÇEK SİPARİŞLERİNİZDEN İLAVE TESLİMAT ÜCRETİ ALINMAZ.


Girne Çiçekçilikten Vermiş olduğunuz çiçek siparişinin teslimatı esnasında, alıcı olarak belirtmiş olduğuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda,  çiçek teslimatı;  sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere , apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine,Sizinde onayınız alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Nikah - Düğün - Açılış törenleri için vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinde;  çiçeğin alıcıya teslim edilememesi durumunda, görevliye imza karşılığında teslim edilir ve Çiçeğin Resmi Teslimat Adresinde Çekilir

Özel günlerde (yılbaşı, sevgililer günü, kadınlar günü, öğretmenler günü, anneler günü v.b)  çiçek gönderimlerinin yoğunluğu sebebiyle, siparişleriniz belirttiğiniz günde yapılmakta ancak siparişlerinizin teslimatında saat garantisi verilememektedir.

Siparişleriniz esnasında gönderenin adını saklı tutmak istemeniz durumunda, gönderim yaptığınız ürünün kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından Girne Çiçekçilik sorumlu değildir. Herhangi  bir nedenle çiçeğin alıcı kişi tarafından kabul edilmemesi durumunda,  çiçeğiniz gönderim yapılan işletmemize geri gelecektir. İki (2) iş günü içerisinde çiçeğinizi dilerseniz işletmemizden kendiniz teslim alabilir ya da aynı il sınırları içerisinde farklı bir adrese gönderimini talep edebilirsiniz. Farklı bir adrese gönderimi tercih etmeniz durumunda yeni  gönderim bölgesi için önceden belirlenen ek nakliye ücret talep edilebilir.

Girne Çiçekçilik,  çiçek gönderimi yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir ve bu durumlarda mutlaka müşterilerini bilgilendirir.

Vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinde, size teslim edilecek çiçek cinsi fotoğraftaki ile aynı olacaktır. Ancak kullanılan süsleme malzemesi, vazo, saksı, kurdele, ek ürün vb stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir. Mevsime bağlı olarak bazı çiçeklerin temin edilememesi durumunda, aynı kalitede ve seçilen üründen düşük ücretli olmaması koşulu ile sizinde bilginiz dahilinde farklı bir çiçek gönderilebilir.

Sitemiz üzerinde yer alan, özel günler için hazırlanmış çiçek aranjmanlarında kullanılan süsleme malzemlerinde (mum, aksesuarlarv.b) stoklara bağlı değişiklik olabilmektedir.
Vermiş olduğunuz ürün siparişinin stoklarda olmaması, ürün ya da renk değişikliği ve siparişiniz ile ilgili diğer tüm durumlar için  sizinle iletişime geçilmektedir. Siparişiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüşler, siparişiniz sırasında belirttiğiniz mail adresi ya da iletişim numarası yoluyla yapılmaktadır.

çiçek Siparişiniz ile ilgili ürün ya da renk değişikliği için belirttiğiniz yollardan tarafınıza ulaşılamaması durumunda, siparişinizin teslimatı stokta mevcut olan renk ile sağlanacaktır.

Bazı ürünlere özel yöntemler ile renk değişimi uygulanabilir. (Ör. Mavi gül, mavi orkide) Ürün açıklamalarında yer alan çiçeğin yaklaşık yüksekliği ve çiçeğin yaklaşık ağırlığı kısımlarında belirtilen bilgilere, vazonun ve içerisindeki suyun toplam ağırlığı da dahildir.

Siparişlerinizin teslim edilmesi esnasında bizim dışımızda oluşacak durumlardan kaynaklı (hava muhalefeti, trafik, yol çalışmaları, araç arızaları v.b) gecikmelerde teslimat saatinde gecikme yaşanabilir.

Siparişleriniz hazırlanmadığı ya da yola çıkmadığı sürece iptalini gerçekleştirebilir ya da teslimat adresi veya alıcı kişi bilgilerini değiştirebilirsiniz. İptal ya da güncelleme işlemlerinizi 0232 364 00 71 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. İptal sırasında havale ile yapılmış ödemelerde geri iade işlemi havale ücreti kesilerek iade edilmektedir. Tüm çiçek siparişlerinizin 


Eğer sipariş ettiğiniz çiçek size özel olarak hazırlanmış ise, işlem sırasında yapılan masraf düşülerek ücret iadesi yapılacaktır (Örneğin mevsim dışında bir ürün isterseniz ya da ek malzemeler kullanılarak hazırlanmış bir ürün talebiniz v.b olursa ). Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade prosedürü Girne Çiçekçilik  tarafından 3 iş günü  içerisinde gerçekleştirilir.

Alışverişleriniz sırasında doğabilecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır. Girne Çiçekçilik,  tüketici ve sipariş verene karşı, verdiği siparişteki çiçek bedeli kadar sorumludur.

www.girnecicekcilik.com üzerinden çiçek siparişi verdiğiniz takdirde, bu sayfada bulunan tüm maddeleri okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

KARŞIYAKA BAYRAKLI ÇİĞLİ BOSTANLI MAVİŞEHİR ÇİÇEK SİPARİŞLERİNİZDEN İLAVE TESLİMAT ÜCRETİ ALINMAZ.
Bu ürünle ilgili herhangi bir video bulunmamaktadır.
 

Bu ürün ile ilgili başka resim yüklenmemiştir.
Bizi Takip Edin
İş Bankası
© 2020 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. BİZİMLE İRTİBATA GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN! | WEB TASARIM VE PROGRAMLAMA: www.girnecicekcilik.com
www.girnecicekcilik.com

ÇİÇEK SİPARİŞİ


çiçek siparişlerinizde her zaman en iyi Çiçek leri göndermek, çiçek almak hem toplumda zariflik, incelik ve nezaket timsali olarak nitelendirilir. Yakınlarımıza çiçek alma imkânımız her zaman var iken uzakta bulunan sevdiklerimizi neden ihmal edelim ki hele gelişen dünya düzeninde böylesine yenilikler ve teknolojik imkânlar sayesinde en uzaklara İzmir karşıyaka girne çiçekçilik aracılığıyla sevginizi iletin. Geçmişten geleceğe insanların dünyasına renk katan online çiçek sipariş sitemizden alacağınız bir çiçeği hemen her bütçeye uygun, kaliteli, taze, canlı veya yapay bir birinden güzel, seçkin çiçekleri zamanında kolayca adrese ulaştıralım. Gönderim amacınız ne olursa olsun herkesin zevkine ve isteklerine uygun pek çok çiçek çeşidi arasından sizi taşıyacak, duygularınıza tercüman olacak bir demet çiçeği girne çiçekçilik farkıyla almanın ve göndermenin keyfini yaşamak için tek yapmanız gereken sitemize girmek ve anlamlı çiçekler ve renklerden oluşan özel ürünlerimiz arasından seçim yapmanızdır.

Adres: İzmir karşıyaka Çiçek - Girne Bulvarı No 131/b - Karşıyaka - İzmir Tel: 0232 364 00 71

Çiçek siparişi
bostanlı çiçekçi