KARŞIYAKA ÇİÇEK ÜYE OL VEYA GİRİŞ YAP
 

Karşıyaka çiçekçilikteki Şifremi Unuttum
Hızlı Sipariş
www.girnecicekcilik.com İzmir Karşıyaka çiçek, satış sitemizden vereceğiniz çiçek siparişlerinde gönderen bilgilerini her defasında girmek yerine üye olup hızlı bir şekilde, İzmir Karşıyakaya çiçek, siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberdar Olma
İzmir Karşıyakadaki çiçekçi, Kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için üye olmanız size öncelik kazandıracaktır. İzmir Karşıyaka çiçek, sipariş sitemize Bu yüzden aktivasyonsuz ve hızlı bir şekilde üye olmanızı öneririz.

ANASAYFA > SERVİS BÖLGELERİ > Karşıyaka Mavişehir çiçek

Karşıyaka Mavişehir Çiçekçi

 11 gül buketi çiçekçi

Kod 235
485 TL + KDV
 Karışık Büyük Boy Kır Buketi

Kod 352
850 TL + KDV
 Büyük Boy Papatya ve Güller

Kod 2926
650 TL + KDV
 101 Kırmızı gül siparişi

kod:3914
2750 TL + KDV
 Papatya ve Gül Buketi çiçekçi

Kod 2001
625 TL + KDV
 Özel model cenaze çelengi

Kod: 4967
2500 TL + KDV
 ÇEMBER MODEL CENAZE ÇELENGİ

çelenk 4009
3500 TL + KDV
 Cenazeye Çelenk Siparişi Özel Tasarım

çelenk 256
5000 TL + KDV
 15 Gülden Buket çiçek siparişi

Kod 2996
525 TL + KDV
 Beyaz gelin arabası

Kod 1898
1200 TL + KDV
 Özel cam önü süsleme sade

Kod 1361
1850 TL + KDV
 Vip gelin arabası süsü

Kod 2651
2500 TL + KDV
 Özel Ferforje Tasarım

Kod 219
4500 TL + KDV
 Vazoda 20 gül online çiçek

Kod 4510
825 TL + KDV
 Vazoda 21 gül çiçek siparişi

Kod 675
850 TL + KDV
 Karışık kır buketi çiçek yolla

Kod 4460
450 TL + KDV
 Kalp vazoda papatyalar çiçek yolla

Kod 4151
850 TL + KDV
 Papatya buketi çiçek yolla

Kod 4052
450 TL + KDV
 Cenaze Çelengi Standart

Kod 350
1500 TL + KDV
 Ful perdeli gelin arabası süsleme

Kod 4542
1850 TL + KDV
 BEYAZ ÇİÇEKLİ CENAZE ÇELENGİ

Kod 4830
3500 TL + KDV
 İKİLİ DUVAK

Kod 2319
2750 TL + KDV
 Özel Orkide çiçek gönder

Kod 897
2500 TL + KDV
 Karşıyaka Çelenk Siparişi

Kod 4996
2150 TL + KDV
 Özel Tasarım Mavi Orkide Bahçesi

Kod 2998
3500 TL + KDV
 Papatya ve Gül Buketi

Kod 58
450 TL + KDV
 Albert Deluxe Özel Tasarım

Kod 2283
1450 TL + KDV
 51 Adet Gül Buketi

Kod 2785
1850 TL + KDV
 Kırmızı Gerberalar

Kod 2188
425 TL + KDV
 Tasarım Gül Buketi

Kod 637
1200 TL + KDV
 Topraklı Bitki Spatifilyum

Kod 4514
450 TL + KDV
 Büyük Boy Papatya Buketi

Kod 1313
650 TL + KDV
 Kırmızı Güllerden Şık Buket

Kod 1362
850 TL + KDV

Mavişehir Çiçekçi ile En Özel Çiçek Kokularını Sevdiklerinize Ulaştırın


Özel günler geldiğinde hepimiz hoş kokan çiçeklere yönelir. Özellikle anneler günü, sevgililer günü gibi özel günler söz konusu olduğunda renkli çiçek çeşitleri ayrı bir örutubet kazanıyor. Sevdiklerinize en taze çiçekleri sunmak istediğinizde süre süre mesafe problemlerı ile karşılaşabilirsiniz. Farklı İlçelerde bulunan sevdikleriniz için online çiçek siparişi verebilmeniz adına Girne Çiçekçilik mesafe engelini ortadan kaldırıyor. Mavişehir çiçek siparişi sayesinde Mavişehir’deki sevdiklerinize tüm çiçekleri en taze hali ile ulaştırabilirsiniz.  Aradığınız tüm çiçek çeşitlerini bir arada sunan Taze Çiçek’le özel günlerinize yeni renkler katabilirsiniz. Mavişehir çiçek siparişinin yanı sıra Karşıyaka çiçekçi ve Bostanlı çiçekçi ile beraber tüm büyükmetropoller için de sevdiklerinize özel siparişler oluşturabilirsiniz. Özel günlerinize hoş kokusu ile renk katan Girne Çiçekçilik ürünleri farklı sunumuyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Görkemli hediyeler için farklı konsept ve aranjmanlara yönelebilirsiniz. Klasik çiçek buketlerinin yanı sıra kütükte çiçek, vazoda çiçek, dekoratif çiçekler şeklinde farklı formlarda oluşturulan çiçekleri de sevdiklerinize gönderebilir, online çiçek siparişi ve kaliteli hizmeti birleştiren Girne Çiçekçilik ile birçok ilçeye çiçek gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.  Sipariş ettiğiniz çiçeklerin daha uzun süre taze ve canlı kalması için gereken her teferruat tüm ürünlerde standart olarak düşünülüyor. Sevdiklerinizi uzaktayken de mutlu etmenizi elde eden Girne Çiçekçilik yardımıyla canlı ve hoş kokulu hediyelere imza atabilirsiniz. 


Aradığınız Rengarenk Çiçekler Mavişehir Çiçekçi Girne Çiçekçilik’te Sizi Bekliyor


Mavişehir'deki sevdiklerinizin özel günlerini kutlamak için canlı ve taze çiçekler arıyor olabilirsiniz. Bölgeye olan uzaklığınıza bağlı olarak gönderdiğiniz çiçekler ilk günkü tazeliğini kaybedebilir. Karşıyaka Mavişehir’deki sevdiklerinize Girne Çiçekçilik vesilesiyle sipariş vererek tüm çiçeklerin ilk günkü gibi canlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Girne Çiçekçilik Mavişehir çiçekçi açısından geniş seçenekler sunarak Mavişehir'e çiçek siparişi vermenize olanak sağlıyor. Çiçeklerin hoş kokusunun yanı sıra anlamlarını da önemseyenler için her duygu ve düşünceye uygun çiçek seçeneklerini bir arada sunuyor. Özel günlere farklı tasarımlar arayanlar için çiçek sepeti ve dekoratif çiçekler tercih listesinin başlangıcında içeriyor. Sizden uzakta olan annenizi her an mutlu etmek için Girne Çiçekçiliğin sunduğu özel orkide modellerini tercih edebilirsiniz. Hoş koku ve canlı renkleri bir araya getiren tüm çiçek çeşitlerini Mavişehir çiçek siparişi ile sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.


Hoş Kokularla Farklı Tasarımları Mavişehir Çiçekçi İle Bir Araya Getirin


Sevdikleriniz yahut dostlarınız yeni bir işe başladığında onlara özel hediyeler göndermek isteyebilirsiniz. Bazı durumlarda mesafeden dolayı farklı şehirlerde bulunan sevdiklerinize kutlama hediyeleri gönderemeyebilirsiniz.Girne Çiçekçilik yardımıyla Türkiye’nin bir oldukça yerinden Karşıyaka Mavişehire kolayca çiçek siparişi verebilir,taze çiçekleri uzaktaki sevdiklerinize güvenle ulaştırabilirsiniz.

Sevdiklerinize alacağınız çiçeklerin daha uzun süre onlara eşlik etmesini isterseniz sukulent, kaktüs, ev çiçekleri şeklinde çiçek türlerini tercih edebilir, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Çiğli ve daha pek oldukça İlçeler için Girne Çiçekçilikten siparişi verebilirsiniz. Dilerseniz Girne Çiçekçiliğin geniş ürün yelpazesi arasından güller, orkide, lilyum benzer biçimde klasik çiçekleri; isterseniz de çiçek aranjmanları, çiçek market, mevsim çiçekleri benzer biçimde birbirinden özel tasarım çiçekleri tercih edebilirsiniz. Girne Çiçekçilik ile mesafeler çiçek siparişi vermenize engel olmasın, siz de uzaktaki sevdiklerinizin en özel günlerinde onların bir çiçek uzaklığında olun.
1
Bizi Takip Edin
İş Bankası
© 2023 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. BİZİMLE İRTİBATA GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN! | WEB TASARIM VE PROGRAMLAMA: www.girnecicekcilik.com
www.girnecicekcilik.com

Girne Çiçekçilik İzmir - 0507 261 22 89


çiçek siparişlerinizde her zaman en iyi Çiçek leri göndermek, çiçek almak hem toplumda zariflik, incelik ve nezaket timsali olarak nitelendirilir. Yakınlarımıza çiçek alma imkânımız her zaman var iken uzakta bulunan sevdiklerimizi neden ihmal edelim ki hele gelişen dünya düzeninde böylesine yenilikler ve teknolojik imkânlar sayesinde en uzaklara İzmir karşıyaka girne çiçekçilik aracılığıyla sevginizi iletin. Geçmişten geleceğe insanların dünyasına renk katan online çiçek sipariş sitemizden alacağınız bir çiçeği hemen her bütçeye uygun, kaliteli, taze, canlı veya yapay bir birinden güzel, seçkin çiçekleri zamanında kolayca adrese ulaştıralım. Gönderim amacınız ne olursa olsun herkesin zevkine ve isteklerine uygun pek çok çiçek çeşidi arasından sizi taşıyacak, duygularınıza tercüman olacak bir demet çiçeği girne çiçekçilik farkıyla almanın ve göndermenin keyfini yaşamak için tek yapmanız gereken sitemize girmek ve anlamlı çiçekler ve renklerden oluşan özel ürünlerimiz arasından seçim yapmanızdır.

 
Adres: İzmir karşıyaka Çiçek - Girne Bulvarı - Karşıyaka - İzmir Tel: 0232 364 00 71